Wednesday, 27 March 2019

Kovo 26 dieną Martyno Mažvydo progimnazijoje vyko 5-6 klasių anglų kalbos rajoninė komandinė olimpiada. Mokiniai iš mūsų miesto ir rajono mokyklų turėjo galimybę išbandyti gebėjimą dirbti komandoje bei įsivertinti anglų kalbos žinias. Džiugu, kad mūsų mokyklos mokiniams sekėsi puikai.

190327a

190327b

Prizines vietas iškovojo: 5-ų klasių tarpe I-ąją vietą Simona Petkutė, 5c (mokytoja Vaiva Janonienė), II-oji vieta atiteko Ūlai Vaidžiulytei, 5c (mokytoja Vaiva Janonienė), III-čioji vieta – Rėjui Jašinskui, 5f (mokytoja Lina Valuckienė). 6-ų klasių tarpe I-oji vieta atiteko Jonui Alysui, 6c (mokytoja Vaiva Janonienė), II-oji vieta – Paulinai Dūdaitei, 6b (mokytoja Vaiva Janonienė), III-čioji – Norai Povilaitytei, 6b (mokytoja Lina Valuckienė). SVEIKINAME mokinius ir jų mokytojas!
Vilija Petraitienė