Sunday, 16 December 2018

Vėlų gruodžio 14 dienos vakarą mokyklos languose negeso šviesos. 3 c klasės miškininkų būrelio ir 8 a klasės ekologų būrelio mokiniai kartu su savo mokytojomis Vilma Kačiuše ir Egle Rupšiene rengė tradicinį draugystės vakarą ,,Kalėdų belaukiant…”. Vakaro metu vaikai šoko, dainavo, rungtyniavo ir pagilino savo žinias gamtosaugine tema viktorinoje- proto mūšyje ,,Draugiškas aplinkai”.

181216a

181216b

181216c

Vakarojimo metu kūrybinėse dirbtuvėlėse mokiniai pagamino daugiau nei 50 kalėdinių atvirukų. Mokyklos koridoriuose kvepėjo cinamonu, imbieru ir vanile. Padedant mokytojai Audrai Paulauskienei aštuntokai prikepė ,,kalną” sausainių. Kalėdinės dovanėlės- atvirukai ir sausainiai pradžiugins Lauksargių globos namų vienišus senelius.
Neskaičiuojame draugystės ir nuoširdaus bendradarbiavimo metų, džiaugiamės atliktais prasmingais darbais ir sėkmingai įgyvendintais projektais. Gražių artėjančių švenčių, mieli 8 a klasės mokiniai! Jūsų linksmi ,,baudų šokiai”, įdomios pamokėlės, skambios dainos, rūpestingi patarimai mūsų trečiokams paliko didžiulį įspūdį ir gražų prisiminimą.

Vilma Kačiušė