Tuesday, 16 April 2019

Balandžio 11 dieną Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijoje vyko rajoninė anglų kalbos pradinių klasių popietė ‘‘Sing a song“. Dalyviai atvyko iš Tauragės, Pagėgių, Gaurės ir Šilalės apylinkių. Mūsų mokyklą atstovavo dvi mokinių komandos iš 2d, 3b, 4d, 4c, 4f klasių. Mokinius ruošė anglų kalbos mokytojos L. Zakarienė, V. Šlickytė ir muzikos mokytojas D. Gricius. Popietę stebėjo ir vertino komisija.

20190406a

20190406b

Džiugu, kad mūsų mokyklos mokinių sudainuotos dainos buvo įvertintos nominacijomis. Daina “ It‘s a beautiful day“ buvo nominuota už „Originalumą“ (mokytoja L. Zakarienė) daina “I‘ve got peace in my fingers“ nominuota ,,Spalvingiausia“ daina. (mokytoja V.Šlickytė). Visi popietės dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais ir dovanėlėmis. Šventės metu visus lydėjo džiugi nuotaika ir skambios dainos.
Nuoširdžiai dėkojame renginyje dalyvavusiems mokiniams bei mokyklos direktorei ir pavaduotojoms už suteiktą galimybę dalyvauti šioje popietėje.
L. Zakarienė, V. Šlickytė, D.Gricius