Friday, 8 December 2017

Dovanokime naujų knygų SAVO bibliotekai“, tokiu šūkiu šalies prezidentė Dalia Grybauskaitė šiemet kviečia dovanoti naujų knygų savo bibliotekai. Juk biblioteka – tai bendruomenė. Bibliotekoje esančios knygos padeda mums ir mūsų mokiniams augti, mokytis, atrasti savo knygą.
Septintą kartą akcija „Knygų Kalėdos“ vyksta Tauragės „Šaltinio“ progimnazijoje. Mokyklos direktorė Jūratė Lazdauskienė pakvietė mokyklos bendruomenę aktyviai dalyvauti akcijoje ir nupirko knygas, kurias norėjo mokiniai. Juk dovanotą knygą skaitysi pats ir draugas. Tai gerumas, pilietiškumas, širdies šiluma. Dėkoju mokytojoms: Astai B., Nanijai B., Daivai A., Irinai S. kurios asmeniškai pirko knygas ir pildė mokinių norus.

171208a

171208b

171208c

171208d

Ačiū knygyno „ Pegasas“ darbuotojoms už pastangas parodyti mokiniams naujas, populiarias knygas. Ačiū vokalo-gitaros studijos mokiniams ir vadovui Dariui Griciui, kurie kūrė šventinę – muzikinę nuotaiką.
Dėkoju klasių vadovams ir mokiniams, kurie suprato, kad gyvenimas ir kasdienybė yra gražus, kai savo vidaus spinduliais jį nušvieti, kai savo vidaus šiluma jį sušildai. Dovanota 21 nauja knyga. Šešias knygas mokiniai dovanojo iš savo namų lentynos. Dėkoju visiems kas nespėjo ateiti į akciją. “Žmonės, kurie neturi ugnies savo pačių židinyje, gali bent truputį sušilti, pažiūrėję į kitą liepsnojantį židinį“. Akcija tęsis iki sausio šeštos dienos.
Danutė Petkuvienė