Sunday, 15 September 2019

Daugumai tėvų pažįstamos šios situacijos:
– Išsimušate iš vėžių, kai vaikai iškrečia ką nors netikėto ir jūsų auklėjimo pastangos subyra į šipulius;
– Svajojate apie sutarimą ir ramybę savo šeimoje, kur vakarais ir rytais nėra paniurusių veidų, konfliktų ar durų trankymo;
– Susimąstote, kodėl kartais vaikai nenori suprasti ar priešinasi geroms jūsų idėjoms ir akivaizdžioms pasekmėms ateityje.
STEP 6-12 programa siūlo praktišką požiūrį į vaiko auginimą, suteikia galimybę tėvams atpažinti vaiko netinkamo elgesio tikslus, padrąsinti, įvardinti jausmus, drauge ieškoti problemų sprendimų, mokytis pozityvių bendravimo su vaiku būdų, stiprinančių jo atsakomybę ir bendradarbiavimą. Daugiau informacijos apie programą rasite puslapyje www.stepgrupes.lt.
6-12 m. vaikus auginantiems tėvams STEP grupės vyks Tauragės „Šaltinio“ progimnazijoje spalio – gruodžio mėnesiais 1 kartą per savaitę nuo 18.00 iki 20.00 val. (iš viso – 9 programiniai susitikimai).
Registruotis į užsiėmimus galima iki rugsėjo 20 d. tel.: 861476253; el. paštu: daugalienejolanta@gmail.com (registruojantis prašome nurodyti savo vardą, pavardę, vaiko amžių ir savo kontaktinį telefoną bei el. pašto adresą) Dalyvavimui grupėje bus reikalinga TĖVŲ knyga. Pinigus už ją (17 Eur) būtina atnešti iki registracijos pabaigos į 310 kab.