Wednesday, 29 January 2020

Tradiciškai šiandien mokiniai rinkosi į Tauragės pilies menes, į rajoninį meninio skaitymo konkursą. Mūsų mokyklai 5-8 klasių mokinių grupėje atstovavo 6a klasės mokinė Elzė Samoškaitė ir 6c klasės – Augustė Stonytė. Elzei – tai pirmasis rajoninis meninio skaitymo konkursas, o Augustei, galima sakyti, įprastas.

20200129d

20200129a

20200129b

20200129c

Praėjusiais metais Augustė tapo šio konkurso laureate ir toliau jėgas išbandė regioniniame ture. Sėkmė Augustės Stonytės neapleido ir šiemet – tapo rajoninio turo laureate ir kovo 20 dieną Vytauto V. Lansbergio kūrinį „Pasaka apie nelaimingą karaliaus Vytauto Didžiojo mirtį“ skaitys regioninio turo konkurse Jonavoje. Greitai prabėgo valandos klausantis meninio žodžio „meistrų“, jaukią atmosferą kūrė raminantys ir pamokantys vertinimo komisijos žodžiai, konkurso vedėjos Vilmos Vaicekauskienės cituojamos žymių žmonių mintys apie skaitymo svarbą ir galią.
Manau, ir pirmą kartą dalyvavusiai Elzei, ir nugalėtojos skonį pažinusiai Augustei – svarbi patirtis, kurios ne kartą prireiks jų tolimesniame gyvenime.
Birutė Kelpšaitė-Mozurkevičienė, Augustės ir Elzės lietuvių kalbos mokytoja