Thursday, 9 November 2017

Švietimo ir mokslo ministerija drauge su Ugdymo plėtotės centru ir Valstybės pažinimo centru įgyvendina projektą ,,Pažink valstybę“, kurio tikslas – supažindinti moksleivius su įvairiomis viešojo gyvenimo sritimis, aptarti aktualias problemas ir jų sprendimo būdus, pagal galimybes įsitraukiant į viešųjų reikalų sprendimą.
Lapkričio 9 dieną Tauragės „Šaltinio“ progimnazijos projekto dalyviai lankėsi Tauragės rajono savivaldybėje. Susitikome su Savivaldybės mero pavaduotoja Virginija Eičiene, administracijos direktoriumi Modestu Petraičiu, Švietimo skyriaus specialistėmis Vitalija Okiene bei Lina Oželyte, Kultūros ir sporto skyriaus vedėja Danute Naujokiene, Civilinės metrikacijos skyriaus vyriausiąja specialiste Gintare Varkaliene, turiningą ekskursiją pravedė vyriausiosios specialistės Izolina Turauskienė bei Inesa Vaigauskienė. Ekskursijos metu susipažinome su jų veikla, aktualiausiais darbais ir kylančiomis problemomis.

20171109a

20171109b

20171109c

20171109d

Antroje susitikimo dalyje finansų skyriaus vedėja Irma Jurkšienė supažindino su savivaldybės biudžetu, pajamų šaltiniais, lėšų paskirstymu, atsakė į klausimus apie mūsų pasirinktą problemą – mokyklų finansavimas.
Istorijos mokytoja Loreta Lauciutė