Thursday, 19 April 2018

Balandžio 19 dieną M.Mažvydo progimnazijoje vyko II-ojo etapo rajoninis saugaus eismo konkursas ,,Šviesoforas‘‘. Šešių rajono mokyklų pradinukai turėjo galimybę parodyti geriausias saugaus eismo žinias. Konkurse buvo ir naujovių: protų mūšis, vaizdo siužeto užduotys. Saugaus eismo dalyviai rungėsi net 6-iose stotelėse.

20180419a

20180419b

20180419c

Mūsų komanda parodė labai geras saugaus eismo žinias ir iškovojo garbingą II-ąją vietą – 1c kl. mokinė Ugnė Varškytė (mokyt. P. Vitkevičienė), 2b kl.mokinys Augustas Černas (mokyt. V.Prialgauskienė), 3d kl.mokinė Emilija Šaltytė (mokyt. J. Klėtkienė), 4c kl.mokinys Kristupas Lankauskas (mokyt. V. Deksnienė). Nugalėtojai buvo apdovanoti ne tik diplomais, bet gavo daug dovanų: atšvaitų, saugaus eismo knygučių. Iškovota II vieta įpareigoja mūsų mokyklos komandą atstovauti Tauragės rajoną III-jame zoniniame saugaus eismo konkurso etape. Tikime, kad mokiniai visada bus saugūs eismo dalyviai ir rodys pavyzdį bendraamžiams.

MokytojaP. Vitkevičienė