Sunday, 10 December 2017

2017 m. gruodžio 9 d. Rygoje vyko tarptautinis šokių konkursas–festivalis „MERRY CHRISMAS BALTIC AMBER 2017“, kuriame dalyvavo daugiau kaip 80 šokių kolektyvų ir grupių iš Lietuvos ir Latvijos. Festivalyje vyravo įvairių stilių šokiai: liaudies, klasikinio, modernaus, hip-hopo, pop, charakterinio, pramoginio ir kt. Atlikėjai — nuo „žirniukų“ iki vyresnio amžiaus šokėjų. Mūsų mokyklos jaunių liaudiškų šokių kolektyvas „ Šaltinis“ pašoko du sceninius lietuvių liaudies šokius: „Gražus miškas“ (iš 2018 m. Dainų šventės repertuaro) ir „Linksmapolkę“, choreografija V. Mačiulskio.

20171210a

20171210b

20171210c

20171210d

Už abu šokius šokėjai buvo apdovanoti II laipsnio diplomais, o konkurso dalyviai — medaliais, kolektyvų vadovai — atminimo dovanėlėmis. Po konkurso kolektyvas turiningai leido laiką: dalyvavo ekskursijoje po šventiškai pasipuošusį Rygos senamiestį, aplankė Kalėdinę mugę, kurioje sklandė tikra Kalėdinė dvasia. Dėkojame mūsų mokyklos direktorei J. Lazdauskienei ir Tauragės miesto savivaldybei už suteiktą galimybę išvykti į festivalį–konkursą.
Alma Rumšienė, kolektyvo vadovė