Tuesday, 12 March 2019

Kovo 11 – oji – ypatinga Lietuvai diena, dovanojusi nepriklausomos valstybės pradžią. Šiemet sukanka jau 29 – eri metai, kai buvo pasirašytas nepriklausomos Lietuvos istorijai svarbiausias dokumentas – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo aktas. Kas gali būti svarbiau už laisvą žmogų laisvoje šalyje? Džiugios visiems lietuviams šventės išvakarėse Tauragės ,,Šaltinio“ progimnazijos mokiniai, pradinukai ir vyresnieji, sugužėjo į mokyklos aktų salę kartu paminėti šią sukaktį.

1902128

Šventinis minėjimas buvo pradėtas Lietuvos himnu, kurį sutartinai giedojo visi – ir mokytojai, ir mokiniai, ir į šventę atėję mokinių tėveliai bei seneliai. Visus susirinkusius į iškilmingą minėjimą pasveikino mokyklos direktorė Jūratė Lazdauskienė, palinkėjo , kad saulė Lietuvoj visad degtų mūsų širdyse.

1902127

Savo džiaugsmą išreikšti galima šimtais būdų, tačiau šiai šventei tinkamiausias-daina ir linksmas šokis. Gražios šventės proga visus sveikino mokyklos jaunučių ir jaunių liaudiškų šokių kolektyvai ,,Šaltinis“ (vadovė Alma Rumšienė), mokytojos Ligitos Tamašauskaitės jaunųjų dainininkų ansamblis ,,Šypsenėlė“, mokytojo Dariaus Griciaus vadovaujami gitaros ir vokalo studijos nariai, mokyklos pučiamųjų instrumentų orkestras, skudutininkų kolektyvas, jungtinė mokytojų ir mokinių kapela (šių kolektyvų vadovas mokytojas Kazys Bivainis).

1902121

1902122

1902123

1902124

1902125

1902126

Susirinkusieji į šventę linksmai plojo, lingavo į taktą pritardami dainininkams , muzikantams ir šokėjėliams. O renginį vedė ir pačius gražiausius Lietuvai žodžius išsakė mokyklos aštuntokai – Neda Mockaitytė ir Kajus Galickas.
Mokytoja Vilija Maslauskienė