Tuesday, 25 June 2019

190625c

Šiais mokslo metais eTwinning mokinių komanda vykdė tarptautinius eTwinning projektus “Digital tales“, “Colours through the seasons“,“Show your 1 day“.
Projektą “Digital tales“ koordinavo Bulgarijos ir mūsų mokyklos komandos. Bendradarbiavome su partneriais iš Lenkijos, Lietuvos ir Bulgarijos. Projekto tikslas, sukurti bendrą skaitmeninę pasaką. Mūsų mokyklos mokiniai iliustravo, vaidino žinomą lenkų legendą apie Krokuvą ir bulgarų pasaką apie verpėją. Projekto veiklos vyko anglų kalba. Šiame projekte aktyviai dirbo 2d ir 4f klasių mokiniai.
Vykdyto projekto “Colours through the seasons“ tikslas buvo sužinoti apie kitų šalių metų laikų ypatumus, spalvų įvairovę keičiantis metų laikams. Projekto koordinatoriai, mūsų mokyklos bei Italijos ir Lenkijos mokyklų komandos. Partneriai iš Portugalijos, Rumunijos, Ukrainos, Graikijos, Turkijos ir Ispanijos. Projekte dalyvavo 2-4 klasių mokiniai.

190625a

190625b

Projekte “Show your 1 day“ mūsų mokyklos komanda buvo viena iš partnerių. Projekto koordinatoriai Graikijos ir Rumunijos komandos. Drauge su mokiniais įsitraukėme į vykdomas veiklas. Susirašinėjome eTwinning platformoje, kūrėme filmus, koliažus. Projekte dalyvavo 2-4 klasių mokiniai.
Džiugu, kad mokiniai ir mokytojai noriai dalyvauja vykdant tarptautinius eTwinning projektus. Dėkoju mokinių komandoms vis aktyviau įsitraukiančiomis į projektines veiklas.
Johanas Volfgangas Gėtė yra pasakęs: „Žmogui nepakanka kaupti žinias, reikia mokėti iš jų gauti palūkanas“. Tarptautinių eTwinning projektų dėka ir išmokstame siekti užsibrėžto tikslo, dirbti bendradarbiaujant ir iš sukauptų žinių atsirinkti tinkamiausias.
eTwinning projektų koordinatorė anglų kalbos mokytoja Laineda Zakarienė