Wednesday, 16 May 2018

Jeigu jūs susirasite mylimą darbą ir visą save atiduosite jam, laimė pati jus suras.
K. Ušinskis

Žmogus dirba visą savo gyvenimą, todėl labai svarbu, kad išsirinktume savo mėgstamą profesiją. Mūsų mokyklos bendruomenė didelį dėmesį skiria mokinių karjeros ugdymui, kad jie ko daugiau sužinotų apie profesijų įvairovę.
Gegužės 15 dieną 7-8 klasių su mokiniai su mokytojomis Alina Gailiuviene ir Milita Šimanauskiene vyko į profesinio veiklinimo vizitą Klaipėdoje. Pirma apsilankėme Klaipėdos jūrų uosto direkcijoje, kur buvo pristatyta labai įdomi uosto veikla, jo istorija. Sužinojome kiek daug įvairių ir įdomių profesijų žmonių čia dirba. Po pristatymo visi sudalyvavome smagioje viktorinoje, kurioje už teisingus atsakymus buvome apdovanoti marškinėliais ir striukėmis nuo lietaus.

20180516a

20180516b

20180516c

Po tokio smagaus pristatymo su gera nuotaika nuvykome į Klaipėdos Jūreivystės mokyklą, kur ne tik susipažinome su mūsų jūrininkų kalve, bet ir turėjome galimybę pavairuoti laivą, apsilankyti įvairiose praktikos auditorijose.
Toliau vykome į Klaipėdos valstybinę kolegiją. Čia sužinojome, kad šioje aukštojoje mokykloje labai platus įvairių profesijų pasirinkimas. Mokiniai buvo raginami stoti į ikimokyklinio ugdymo ir pradinio ugdymo pedagogų profesijas, nes šių pedagogų jau dabar labai didelė paklausa.
Kolegijoje galėjome pasijusti studentais, nes dalyvavome karjeros planavimo paskaitoje, sprendėme profesinio tinkamumo testą.
Vizitu likome labai patenkinti, nes sužinojome labai daug naujos informacijos apie karjeros galimybes.

Noriu paraginti ir tėvelius aktyviai dalyvauti kasmetiniame respublikiniame profesinio veiklinimo renginyje ,,Šok į tėvų klumpes”, pasikviesdami savo atžalas į savo darbovietes.
Ačiū tiems, kurie visada tai darote!
M.Šimanauskienė