Ketvirtadienis, 1 vasario 2018

2018-01-31 Tauragės PMMC vyko 6-10 klasių rajoninis antrosios (vokiečių) užsienio kalbos vertimų konkursas. Mūsų mokyklai atstovavo 6-8 klasių mokiniai, besimokantys vokiečių k. kaip antrąją užsienio kalbą. Dalyvių nuomone, užduotis buvo ne iš lengviausių, tačiau darbui skirtas laikas nenuėjo veltui. Sveikiname mūsų mokyklos 8 a klasės mokinę Barborą Sendžikaitę I vietos laimėtoją bei II prizinės vietos nugalėtoją 8 d klasės mokinę Airiką Juškytę.

20180201

Tauragės rajono bendrojo lavinimo mokyklų 6-10 klasių mokiniai, sveikindami Lietuvą garbingo jubiliejaus proga, dalyvavo rajoniniame vokiečių kalbos dailyraščio konkurse „Rašau Tau, Lietuva!“. Mūsų mokyklos mokiniai aktyviai dalyvavo šiame konkurse bei laimėjo prizines vietas: tarp 6-ų klasių – III vietos nugalėtoja tapo 6 b klasės mokinė Ieva Bumblauskaitė. 7-ų klasių tarpe – III vietos laimėtoja tapo 7 d klasės mokinė Greisvilė Sirtautaitė. Tarp 8-ų klasių I-os vietos nugalėtoja tapo 8 d klasės mokinė Airika Juškytė.
Džiaugiamės ir sveikiname visus konkursų dalyvius bei nugalėtojus.
Vokiečių k. mokytoja N. Juknienė

Neringa