Ketvirtadienis, 31 spalio 2019

Spalio 30 dieną mus pasiekė džiugi žinia, kad mokykloje vykdyti projektai “Colours through the seasons“ ir “Digital tales“ apdovanoti Europos kokybės ženkleliais. Šie projektai jau buvo apdovanoti Nacionaliniais kokybės ženkleliais, o dabar iš Centrinės paramos tarnybos gavome laišką: „Sveikiname ! Jūsų mokykla buvo apdovanota Europos kokybės ženkleliu už puikią „eTwinning“ projektų veiklą. Tai reiškia, kad jūsų mokinių ir mokyklos veikla buvo pripažinta aukščiausiame europiniame lygmenyje„

20191031a

20191031b

Projektus vykdė mūsų mokyklos 2-4 klasių mokiniai. Juos koordinavo anglų kalbos mokytoja Laineda Zakarienė. Projekto „Colours through the seasons“ veiklų metu mokiniai aktyviai bendravo ir bendradarbiavo su partneriais iš 7 Italijos, Turkijois, Graikijos, Ispanijos, Lenkijos, Bulgarijos ir Lietuvos. Projekto metu mokiniai kūrė pristatymus, bendravo Skype konferencijose, keitėsi užduotimis su partneriais. Projekte “Digital tales “ bendradarbiavome su partneriais iš Lenkijos, Bulgarijos ir Lietuvos. Veiklų metu sukūrėme bendrą skaitmeninę knygą.
Abu šie projektai buvo įdomūs ir naudingi, nes mokiniai turėjo galimybę susipažinti su kitomis šalimis, jų tradicijomis, pagilinti anglų kalbos žinias.Džiaugiamės, kad abiejų projektų veikla buvo pripažinta aukščiausiame europiniame lygmenyje. Šis pasiekimas skatina mokinius dar aktyviau dalyvauti eTwinning projektinėje veikloije.
Nuoširdžiai dėkoju mokiniams ir mokytojams prisidėjus vykdant projektus.
eTwinning projektų koordinatorė anglų kalbos mokytoja Laineda Zakarienė