Ketvirtadienis, 29 kovo 2018

Kovo 27 dieną Tauragės Tarailių progimnazijoje vyko Nacionalinio 4 – 5 klasių mokinių raštingumo konkurso „Mažasis diktantas“ Tauragės savivaldybės etapas. Konkurse dalyvavo 34 mokiniai iš 9 rajono mokyklų. Tokio konkurso tikslas – ugdyti jaunesniojo amžiaus mokinių raštingumo įgūdžius, teigiamas taisyklingos lietuvių kalbos vartosenos nuostatas, anksti atpažinti itin gabius mokinius ir juos ugdyti, skatinti jų pastangas pažinti ir siekti.
Tauragės „Šaltinio“ progimnazijai atstovavo šeši ketvirtų klasių mokiniai : Agnė Žebelytė (mokyt. Ingrida Lukošienė ), Agnė Žukauskaitė (mokyt. Daiva Remeikienė ), Razmina Vaičekauskaitė (mokyt. Virginija Deksnienė ), Kamilė Kerpytė (mokyt. Sigita Jurgilienė), Vanesa Valuckaitė ( mokyt. Rasa Dulaitienė), Augustė Stonytė (mokyt. Teresė Norkienė), bei keturi penktųjų klasių mokiniai: Sofija Banzinaitė, Ignas Barauskas, Paulina Dūdaitė, Skaiva Ptakaitė (mokyt. Vilija Maslauskienė).

20180329a

Konkurso dalyvių darbus vertinusiai komisijai suvedus rezultatus, paaiškėjo, kad mūsų mokyklos mokiniams itin pasisekė. Tarp ketvirtųjų klasių mokinukų geriausiai diktantą parašė ir užėmė pirmąją vietą Augustė Stonytė (mokytoja Teresė Norkienė). Tarp penktokų, užėmusių prizines vietas, yra net trys mūsų mokyklos 5 b klasės mokiniai: Skaiva Ptakaitė (I vieta), Sofija Banzinaitė (II vieta), Paulina Dūdaitė (III vieta).
Raštingiausi 4 – 5 klasių mokiniai kviečiami į respublikinį „Mažojo diktanto “ etapą, kuris vyks gegužė 5 dieną Vilniuje. Galime pasidžiaugti, kad Tauragės savivaldybei atstovaus mūsų mokyklos mokinės Augustė Stonytė ir Skaiva Ptakaitė.
Linkime mergaitėms didžiausios sėkmės!
Mokytoja Vilija Maslauskienė