Pirmadienis, 28 rugpjūčio 2017

Rugpjūčio 23-25 dienomis Vilniuje vyko „eTwinning“ nacionaliniai apdovanojimai ir mokymai „Inkliuzinis ugdymas – mokykla visiems.
Mokytojai dalijosi gerąja patirtimi vykdant tarptautinius eTwinning projektus. Didelis dėmesys buvo skirtas inkliuziniam ugdymui. Diskutuota apie problemas, su kuriomis susiduria jaunimas, turintis mažiau galimybių. Tai yra jauni žmonės, dažniau atsiduriantys nepalankiose situacijose nei jų bendraamžiai, nes susiduria su vienu ar daugiau atskirties veiksnių arba kliūčių.
Mūsų mokyklos pradinukų komanda drauge su anglų kalbos mokytoja L.Zakariene 2016-2017m.m. vykdė tarptautinį projektą „My daily routine“. Džiaugiamės, kad šis projektas buvo įvertintas puikiai ir už jo kokybišką įgyvendinimą buvo suteiktas Nacionalinis Kokybės Ženklelis.

170628

170628a

Kokybės Ženklelis – tai konkretus pripažinimas mokytojams ir mokykloms, kad jų eTwinning veikla pasiekė aukštą lygį. Mokiniams tai – paskatinimas už jų pastangas, o visai mokyklai – viešas jų pasiryžimo siekti kokybės bei atvirumo europinėje bendradarbiavimo veikloje pripažinimas.
Nuoširdžiai dėkoju mokyklos direktorei J.Lazdauskienei, jauniesiems korespondentams Kristupui Senkui, Lauritai Zakaraitei, Miglei Žiliūtei, Skaivai Rakauskaitei, Tajui Pilypui, tėveliams, mokytojams ir visiems mokyklos bendruomenės nariams prisidėjusiems prie šio projekto sėkmingo vykdymo.
Anglų kalbos mokytoja Laineda Zakarienė