Trečiadienis, 19 balandžio 2017

6a klasės bendruomenei balandžio mėnuo tapo gerumo mėnesiu. Mokiniai lankėsi vaikų lopšelio/darželio „Žvaigždutė“ grupėje „Šilelis“, Lauksargių senelių globos namuose ir gyvūnų globos centre Rūgalių kaime. Visiems paruošėme po atminimo dovanėlę – iš medžio išpjaustytą širdį su ant jos išraižytais žodžiais „Kaip nėra jūros be bangų, taip nėra gyvenimo be draugų.“

17041811

Apsilankymas darželyje sugrąžino mus į vaikystę. Žaidėme ir kalbėjomės su mažaisiais draugais. Klausėme jų, kas yra draugystė. Populiariausias mažųjų atsakymas buvo: „Draugystė, kai nesimuši, nemėtai šakučių ir draugauji.“ Grupės auklėtojai Laimutei Itnerienei įteikėme atminimo dovanėlę – širdį, o vaikus apdovanojome suvenyriniais drugeliais.

1704182

17041822

Lauksargių senelių globos namuose klasės mergaitės senelius pradžiugino Stasio Povilaičio daina „Senelė mūsų jauna“, mintimis apie draugystę, pačių keptais keksiukais bei pintine vaisių. Širdies taip pat nepamiršome ir įteikėme ją globos namų direktorei Jovitai Černeckienei. O seneliams padovanojome po drugelį. Bendraudami su seneliais jų taip pat klausėme, kas yra draugystė. Vieni seneliai išgirdę klausimą sutriko, kiti greitai atsakė, treti paskendo savose mintyse. Tuščiomis namo negrįžome, globos namų gyventoja Sofija mums padovanojo pačios pagamintus atvirutę ir viščiuką.

170418a

170418111

1704181

Apsilankymą gyvūnų globos centre Rūgaliuose pradėjome nuo dovanų. Jo vadovui Sigitui Klymantui įteikėme širdį, o šuniukus ir kates palepinome sausu maistu ir konservais. Vėliau žaidėme su šuniukais, maitinome ponius, apžiūrėjome stručius, alpakas, gulbę, daugybę vištų rūšių, afrikietiškuosius ežius, kanarėles, Hiustono voveres ir burundukus. Esame dėkingi gyvūnų prieglaudos įkūrėjui Sigitui Klymantui, kuris mus supažindino su gyvūnais, papasakojo kaip jie atsidūrė šitoje vietoje.

1704183

17041833

170418333

Visos aplankytos vietos paliko neišdildomą įspūdį, įžiebė mūsų širdyse gerumo ir gailestingumo kibirkštėles. Supratome, kad tiek nedaug tereikia ir galime padaryti pasaulį geresniu.
6a klasės mokinė Jorūnė Kleinaitė