Penktadienis, 21 balandžio 2017

Balandžio 20 d.mūsų mokyklos 7 a,c.d klasių mokiniai, besimokantys vokiečių k. kaip antrąją užsienio kalbą, lydimi vokiečių k. mokytojos N.Juknienės bei anglų k. mokytojų L.Zakarienės ir V.Šlickytės, lankėsi Jurbarko Vytauto Didžiojo pagrindinėje mokykloje, kur kartu su šios mokyklos septintokais, besimokančiais vokiečių k., dalyvavo renginyje pagal Vilniaus Goethes instituto programą „Fit für Fit in Deutsch 1″. Dalyviai turėjo galimybę pasitikrinti žinias, įgytas dvejus metus mokantis vokiečių kalbą su vadovėliais „Beste Freunde A1.1 ir A1.2″.

170421a

170421b

170421c

170421d

Esame dėkingi Jurbarko Vytauto Didžiojo pagrindinės mokyklos vokiečių k. mokytojai R.Damušienei ir jos mokiniams bei kolegoms už šiltą priėmimą bei įspūdingą ekskursiją po Jurbarko miestą.Užsimezgusi dviejų mokyklų draugystė tęsis ir toliau – laukiame gegužės 11 d. atvyksiančių svečių iš Jurbarko.
Nuoširdžiai dėkojame mūsų mokyklos direktorei J.Lazdauskienei už pastovią ir visapusišką pagalbą tęsiant mūsų draugystę su draugais iš Jurbarko Vytauto Didžiojo pagrindinės mokyklos.
Vokiečių k. mokytoja N.Juknienė

Neringa