Sekmadienis, 24 vasario 2019

„Pirmą kartą skaitydami gražią knygą patiriame tą patį, kaip ir įgiję naują draugą. Iš naujo ją perskaityti – tolygu vėl pasimatyti su senu draugu“.( Volteras)
Sužinoti. Išgirsti. Pamatyti. Nusipirkti „naujų draugų“- knygų, į mugę vyko mūsų progimnazijos mokytojos. Išvyką į šį didžiausią Baltijos šalyse tokio pobūdžio renginį organizavo mokyklos metodinė taryba. Ketvirtadienis buvo pavadintas bičiulių diena. Buvo smagu matyti, kaip mokytojas kalbasi su žinomu rašytoju, kai suranda sielai artimą knygą sau ir draugui, kai galvojama, kokiais leidiniais tiktų papildyti progimnazijos bibliotekos fondus.

190224a

190224b

190224c

190224d

Mokytojos aplankė konferencijų salėse vykusius renginius, stebėjo diplomų įteikimus 2018 metų Knygos meno konkurso nugalėtojams.Buvo įdomu dalyvauti rašytojos Ilonos Ežerinytės knygos „Skiriama Rivai” pristatyme.Smagus pokalbis su knygų vaikams kūrėju Vytautu Račicku nuteikė labai maloniai. Aplankyti forumai „Šortai“ –stebėtos diskusijos tarp knygų kūrėjų ir kritikų. Mėgautasi koncertų ir pokalbių programomis.Diena buvo kupina turiningos veiklos ir naujų įspūdžių.
Dėkojame mokyklos administracijai už suteiktą galimybę išvykti į knygų mugę.
Danutė Petkuvienė, Vaiva Janonienė