Antradienis, 30 sausio 2018

Knygos nuskaidrina sielą, kelia ir stiprina žmogų, žadina ir skatina asmeniniams siekiams, aštrina protą ir teikia supratimą apie vykstančius reiškinius, leidžia augti dvasiškai.
Į netradicinę pamoką atėjo 6d klasės mokiniai. Pamoka vyko pagal bibliotekos programą „Draugauk su knyga“. Šeštokai sužinojo apie mokyklos bibliotekos fondus, klasifikaciją. Susipažino su literatūra, kuri skirta 5-8 klasių mokiniams. Bibliotekininkė Danutė Petkuvienė pristatė knygas, kurios skirtos šeštos klasės mokiniams. Mokytoja Birutė Mozurkevičienė informavo mokinius apie užklasinio skaitymo pamokas, apie skaitymo svarbą. Mokytoja pažymėjo, kad per mokslo metus mokinys turi perskaityti dešimt kūrinių. O tai reiškia, kad galima skaityti ne tik visą knygą, bet pasirinkti literatūrinį žanrą: apsakymą, apysaką, novelę.

20180130a

20180130b

20180130c

20180130d

1b klasės mokiniai su klasės vadove Jolita Giruliene apie knygas ir jų skaitymo svarbą kalbėjo kitoje mokyklos erdvėje. Valandėlės apie knygų skaitymą vedamos pagal bibliotekos programėlę
1-4 klasių mokiniams „Augu skaitydamas“. Pirmokai jau išmoko skaityti ir noriai pasirinko knygutę skaitymui namuose. Gera naujiena, kad didelė mokyklos mokinių dalis, knygas skaito iš savo namų bibliotekos. Smagu girdėti, kad tėvai skatina vaikus skaityti ir nuperka naujas knygas.
Danutė Petkuvienė