Pirmadienis, 26 lapkričio 2018

6 b klasės mokiniai tamsų lapkričio rytą sugužėjo į mokyklos skaityklą nešini akmenukais, dažais, teptukais. Skaitykloje vyko klasės valandėlė ,,Akmenų pasaka“. Mokiniams bibliotekos vedėja Danutė Petkuvienė pristatė A. Jurašiaus knygą ,,Akmenukų pasakos“. Į tą knygą sudėtos tikrų akmenukų istorijos, kurios visos įkvepia skaitytoją paimti į rankas akmenuką ir pabandyti sukurti jo istoriją.
Pasiklausę vienos pasakos , mokinukai į rankas paėmė po labiausiai kiekvieno akį traukiantį akmenuką, sušildė jį delnuose ir buvo paraginti sukurti šio akmenuko istoriją. Taip vaikų rankose sušildyti akmenukai po truputį ėmė panėšėti į jų skaitytų pasakų ar pačių sugalvotų istorijų personažus.

181126a

181126b

181126c

181126e

181126d

Mokiniai akmenukus spalvino, dekoravo klijuodami stikliukus, dėjo akmenuką prie akmenuko. Ir , žiūrėk, čia atgijo Raudonkepuraitė, čia varlė karalienė, čia vėžliukas ar Trolis Mumis.
Ši klasės valandėlė buvo kupina gerų emocijų, nes mokiniai galėjo duoti valią savo fantazijai ir kurti. Pasirodo, ir paprastas šaltas akmenukas gali sušildyti širdis ir nuspalvinti niūrią vėlyvo rudens dieną.
Klasės auklėtoja Vilija Maslauskienė