Ketvirtadienis, 6 vasario 2020

Mieli tėveliai,
Ar kada norėjote geriau pažinti savo vaiko mintis ir jausmus? Pagalvojate, jog būtų naudinga suprasti savo vaiko elgesį ir atsakyti į klausimą, kodėl jis elgiasi būtent taip, o ne kitaip? Ar Jums įdomu, kaip elgtis, kad Jūsų santykiai su vaiku būtų dar artimesni ir nuoširdesni? O gal Jūsų taikomi auklėjimo metodai tapo nebeefektyvūs ir norėtumėte išgirsti apie kitus, kurie skatintų patį vaiką prisiimti atsakomybę už savo elgesį?
Prisijunkite prie mūsų! Ateikite į vaiko auklėjimo įgūdžių lavinimo grupę STEP! Šie mokymai organizuojami 6-12 metų vaikus auginantiems tėvams, remiantis pasaulyje populiaria tėvų ugdymo programa, kuri tėvams siūlo kitokį požiūrį į vaiko auklėjimą ir padeda atrasti efektyvesnių bendravimo su vaiku būdų. Mokymų metu numatyti 9 tėvų susitikimai, kurie vyks kartą per savaitę (iš viso 9 sav. iš eilės). Kiekvieno užsiėmimo metu bus dirbama su STEP Tėvų knyga, diskutuojama, sprendžiamos realios ir sugalvotos vaiko auklėjimo situacijos, atliekamos pozityvaus auklėjimo įgūdžius lavinančios užduotys, gilinantis į šias temas:
1. Kokį auklėjimo stilių pasirinkti auginant vaikus? Koks stilius yra palankiausias sėkmingai vaiko raidai?
2. Kaip užmegzti dar artimesnius santykius su vaiku?
3. Kaip tinkamai brėžti ribas, bet palikti vaikui teisę rinktis?
4. Ką reiškia atidžiai kalbėti su vaiku ir tinkamai jį išklausyti?
5. Kokie vaiko netinkamo elgesio pasąmoningi motyvai? Kaip atpažinti tokio elgesio tikslus?
6. Kaip padrąsinti savo vaiką elgtis tinkamai? Kaip padidinti tinkamo elgesio pasireiškimo galimybę?
7. Kaip skatinti vaiko bendradarbiavimą, jo savarankiškumą ir atsakomybę? Kaip drauge su juo spręsti kasdienius sunkumus?
8. Kas yra išmintingas drausminimas ir kuo jis skiriasi nuo bausmės? Kaip elgtis vaikui pasielgus netinkamai?
Svarbi informacija
Pirmasis STEP 6-12 tėvų grupės susitikimas — kovo 3 d. (antradienį) 18.00 val. Tauragės „Šaltinio“ progimnazijoje. Vieno užsiėmimo trukmė 60 – 90 min. Metodinės medžiagos kaina 22 Eur
Mokymų vadovė – psichologė Jolanta Daugalienė.
Registracija vyksta iki vasario 24 d. el. paštu: daugalienejolanta@gmail.com arba tel. 8 614 76253. Registruodamiesi el. paštu, nurodykite savo vardą, pavardę ir vaiko amžių.