Pirmadienis, 20 kovo 2017

Lietuvos istorijos mokytojų asociacija trečią kartą kvietė dalyvauti Nacionaliniame konkurse „Lietuvos istorijos žinovas“.
Konkursu siekiama prasmingai paminėti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimą, ugdyti nuostatą, kad kiekvienas turi gerai žinoti ir suprasti savo tautos istoriją, stiprinti tapatumo ir pasididžiavimo jausmą savo valstybe. Taip pat siekiama skatinti visuomenės bendruomeniškumą, puoselėti savo krašto tradicijų išugdytas dvasines vertybes, skatinti užsienyje gyvenančius lietuvius drauge prasmingai paminėti šią dieną.

170320bb

170320cc

Konkurse dalyvavo 5-12 klasių mokiniai, Lietuvos Respublikos piliečiai ir gyventojai bei išeivija, o mūsų mokykloje istorines žinias galėjo pasitikrinti 5 – 8 klasių mokiniai. Lietuvos istorijos žinovu mūsų mokykloje tapo 8a klasės mokinys Matas Daugalas.
Istorijos mokytojos