Pirmadienis, 2 spalio 2017

Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba kartu su Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centru jau ketverti metai vykdo nacionalinį konkursą „Pamokos gamtoje: svajokime drauge“. Konkurso esmė – mokytojai su mokiniais kuria gamtos pamokas ir žaidimus. Pamokos turi vykti saugomose teritorijose. Mokytis gamtoje – daugelio vaikų svajonė. Juk gamtoje galima ne tik žaisti ir linksmintis, bet ir mokytis. Gamta – geriausia mokytoja.
Rugsėjo 28 dieną Žemaitijos nacionalinio parko ekspozicijoje vyko šio konkurso baigiamsis renginys, kurį organizavo Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba kartu su Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centru. Renginio metu buvo apdovanotos moksleivių nugalėtojų komandos, kurios kūrė žaidimus saugomose teritorijose. Ir šiais metais mus lydėjo sėkmė – mūsų darbai pateko tarp nugalėtojų.

2017102

2017101

2017103

2017104

2017105

Nugalėtojus sveikino Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro gamtos skyriaus vedėjas Almantas Kulbis, Valstybės saugomų teritorijų tarnybos Viešųjų ryšių skyriaus vedėja Diana Rakauskaitė . Komandoms buvo įteiktos padėkos ir dovanos.
Po apdovanojimų ceremonijos lankėme parko Užgavėnių ekspoziją bei lankytojų centro ekspoziciją „Žemaitijos žemės slėpiniai“, bei Raganos uosį .
Oras buvo puikus tad mūsų komanda dar aplankė apžvalgos bokštą, nuo kurio atsiveria įspūdingi Platelių vaizdai, istorinių žinių pasisėmė ir Šaltojo karo muziejuje.
Geografijos mokytojos D. Paulienė ir E. Rupšienė