Pirmadienis, 9 gruodžio 2019

Gruodžio 6 d. „Šaltinio“ progimnazijoje vyko Vilniaus Goethes instituto projekto „CLILIG@Litauen / Integruotas vokiečių kalbos ir dalyko mokymas Lietuvoje“ rajoninė atvira integruota vokiečių kalbos ir pradinio ugdymo pamoka „Nikolaustag“, kurią vedė pradinių klasių mokytoja Jorūnė Klėtkienė ir vokiečių kalbos mokytoja Neringa Juknienė.
Pamokos dalyviai buvo rajono mokyklų šeštų klasių mokinių atstovai bei jų vokiečių kalbos mokytojos Aleksandra Archarova bei Rimutė Bandzinienė, taip pat „Šaltinio“ progimnazijos 1-os d klasės mokiniai su savo mokytoja Jorūne. Pamokos svečiai Tauragės PMMC metodininkė Vilma Vaičekauskienė bei mokyklos direktorės pavaduotoja ugdymui Asta Biknerienė dalyviams bei kitiems pamoką stebėjusiems svečiams direktorės pavaduotojai Vijolytai Bivainienei bei dalykų mokytojos palinkėjo sėkmės pamokoje bei pasveikino su artėjančiomis šventėmis .

20191208a

20191208b

20191208c

20191208d

20191208e

Pamokos metu mokiniai ne tik susipažino su šventuoju Mykolu -Nikolaus, kaip istorine asmenybe, bet ir atliko įvairias kūrybines užduotis, klausėsi vokiškų kalėdinių dainelių.
Kalėdos – džiugių staigmenų, dovanų metas. Mokiniams šios šventinės pamokos pamiršti neleis Advento kalendoriai, kurių kiekvienos dienos šokoladinis simbolis primins, kad artinasi pačios gražiausios metų šventės šventos Kalėdos.
Ramaus Advento. Linksmų Kalėdų!
Projekto dalyvės pradinių klasių mokytoja Jorūnė Klėtkienė ir vokiečių kalbos mokytoja Neringa Juknienė.

Neringa