Trečiadienis, 5 rugsėjo 2018

Tėveliai!

Būti tėvais – pats sunkiausias ir ilgiausiai trunkantis darbas žmogaus gyvenime. Tačiau šiam darbui mūsų neruošia jokios mokyklos ar universitetai. Dėl to mes dažnai abejojame, ar esame geri tėvai, ar teisingai elgiamės sudėtingose situacijose ir ar elgiamės taip, kaip yra geriausia mūsų vaikams. Todėl galbūt
• Norėtumėte geriau suprasti savo vaiko elgesį, mintis ar jausmus?
• Manote, kad būtų visai naudinga atrasti, kaip klausytis vaiko, kad jis kalbėtų ir kaip kalbėti su juo, kad jis klausytų?
• Jums įdomūs tokie vaiko drausminimo būdai, kurie skatina vaiką prisiimti atsakomybę už savo elgesį?
• Jūs puikiai sutariate su savo vaiku, bet manote, kad tobulumui ribų nėra, o viena kita nauja idėja ir pschologinės žinios apie vaikų elgesio dėsningumus tik paįvairintų Jūsų tarpusavio bendravimą?
Prisijunkite prie mūsų. Ateikite į vaiko auklėjimo įgūdžių tobulinimo grupę, kurios užsiėmimai prasidės jau spalio mėnesį.

Ši vaiko auklėjimo įgūdžių tobulinimo grupė yra organizuojama vadovaujantis pasaulyje populiaria tėvų ugdymo programa STEP . STEP įvairaus amžiaus vaikų tėvams suteikia psichologinių žinių ir padeda atrasti efektyvių ir puoselėjančių bendravimo su vaiku būdų. Dalyvaudami 6-14 narių grupės veikloje, tėvai dalinasi savo patirtimi ir mokosi vieni iš kitų, skaito STEP Tėvų knygą ir taip ieško naujų idėjų, kaip spręsti jiems aktualias problemas.
Ši tėvų grupė kartą per savaitę susitiks 9 kartus
(kiekvieno susitikimo trukmė – 90-120 min.) ir kiek-vieną susitikimą aptars, diskutuos, dalinsis įspūdžiais ir asmenine patirtimi kaip:
• Įgyti įgūdžių ir pasitikėjimo savo gebėjimais ugdyti laimingą, sveiką, pasitikintį savimi, linkusį bendradarbiauti ir atsakingą vaiką.
• Spręsti problemas naudojant efektyvius, bendradarbiauti skatinančius metodus (t.y.: atspindintį klausymą, „Aš kalbą“, leidimą rinktis, ieškant alternatyvų ir t.t.)
• Mokant vaikus tinkamai reikšti neigiamas emocijas – atsisakyti nenaudingo moralizavimo, o bendradarbiauti su vaiku aptariant logines jo elgesio pasekmes.
• Disciplinuojant vaikus atsisakyti bausmių, leidžiant vaikui pasirinkti ir patirti natūralias jo elgesio pasekmes.

Dalyvavimas grupėse nemokamas.
Susidomėjusius prašome registruotis telefonu: 8614 76253 arba rašyti elektroninį laišką adre-su: daugalienejolanta@gmail.com

DĖMESIO! REGISTRACIJA Į 2018 M. RUDENS SESIJOS GRUPĘ VYKSTA IKI RUSĖJO 8 DIENOS. SUSITIKIMAI VYKS TAURAGĖS „ŠALTINIO“ PROGIMNAZIJOJE.

Pagarbiai
Psichologė Jolanta Daugalienė