Ketvirtadienis, 21 gruodžio 2017

Kalėdos – stebuklų metas, kai niekas nenori likti užmirštas ar vienišas. Šiemet mes, 7a klasės mokiniai, aplankėme Lauksargių globos namų gyventojus, jiems įteikėme su meile pagamintas dovanėles, paskyrėme ir brangiausią dovaną – savo laiką, nes šiltai ir nuoširdžiai bendravome.

20171221dd

20171221cc

Naujoje mokyklos kulinarijos klasėje organizuotose Kalėdų dirbtuvėse kepėme meduolius ir gaminome atvirukus, vėliau meduoliai tapo spalvotais mokinių kūriniais, o į atvirukus nugulė pačių mokinių ranka rašyti šilti Kalėdų sveikinimai.
Mokiniai, atvykę į Lauksargių globos namus, pasveikino gyventojus kalėdine daina ,,Tyli naktis‘‘,po kurios sekė eilėraščiai apie žiemą, apie švenčių laukimą. Mokiniai taip pat padainavo ir ,,Džiaugsmingų Šventų Kalėdų“, linkėjo seneliams sveikatos, šilumos, ilgų rytų su skania arbata ir gardaus šokolado gabalėliu.

20171221bb

20171221aa

Nuoširdžiai dėkojame technologijų mokytojai Audrai Paulauskienei už kalėdinių dirbtuvių organizavimą, muzikos mokytojui Dariui Griciui už pagalbą pasiruošiant meninę programėlę.
Gerumo niekada nebus per daug.
Jaukių, šiltų artėjančių švenčių visiems
Jorūnė Kleinaitė, 7a kl. mokinė