Pirmadienis, 2 spalio 2017

Spalio 2 dieną mūsų mokykloje vyko profesinio veiklinimo diena. Pradinių klasių mokiniai kartu su savo mokytojomis lankėsi įvairiose miesto įstaigose ir įmonėse, susipažino su įvairių profesijų darbuotojais, apžiūrėjo jų darbo vietas.
3d klasės mokiniai lankėsi Tauragės invalidų reabilitacijos centre. Susipažino su kineziterapeuto, masažuotojo, socialinio darbuotojo profesijomis. 4c klasės mokiniai buvo išvykoje į UAB ,,Tauragės vandenys“. Mokinius cecho viršininkas supažindino su vyr. dispečerio, mechaniko specialybėmis. 3c klasės mokiniai lankėsi Tauragės rajono savivaldybėje, susipažino su savivaldybės darbuotojais, rajono valdžios darbo vietomis, išsiaiškino kokių specialybių žmonės čia dirba. 3f klasės mokiniai lankėsi Tauragės atliekų tvarkymo centre ir Tauragės kabelinėje televizijoje. Pas 1c klasės mokinius svečiavosi odontologas Jonas Valaitis ir viršila Gintautas Dulaitis iš Jurbarko.

201710888

20171088

2017109

2017108

20171099

20171099a

2017105 copy

4e klasės mokiniai ir mokytoja lankėsi UAB „Autolan“ servize. Sužinojo, kaip ruošiami automobiliai techninei apžiūrai, lankėsi proginių rūbų nuomos punkte “ Romantica“. Ten sužinojo, kokiomis progomis galima įsigyti puošnių rūbų, vyko madų šou.
3a klasės mokiniai lankėsi baldų fabrike „Alantas“, susipažino su baldžiaus profesija. 3 b klasėje lankėsi Adomo Rakučio tėtis, Darius Rakutis, LDK Kęstučio MPB štabo specialistas. Vaikams pasakojo apie kario profesiją, demonstravo atsineštą įrangą, vaišino kareiviška koše. Vėliau vaikai ir mokytoja lankėsi boulinge, susipažino su barmeno, boulingo darbuotojo profesijomis.
2 d klasės mokiniai svečiavosi pas mokyklos Karjeros ugdymo mokytoją M. Šimanauskienę. 2 c klasės mokiniai ir mokytoja lankėsi Ugniagesių tarnyboje ir Vaikų bibliotekoje.
4 f klasės mokiniai lankėsi Tauragės apskrities VPK. Vėliau vaikai susitiko su A. Pielikiu (šampinjonų auginimo ūkio direktoriumi, Augusto tėveliu).

Diena praėjo turiningai- pilna įspūdžių, susitikimų, pokalbių. Nors pradinukams galvoti apie profesijos pasirinkimą ankstoka, bet žinoti verta.

Pradinių klasių mokytojos