Penktadienis, 7 gruodžio 2018

Jau aštuntą kartą akcija „Knygų Kalėdos“ Tauragės „Šaltinio“ progimnazijoje skleidžia žinią – dalina vieni kitiems skaitymo šviesą ir dovanoja knygas savo mokyklos bibliotekai.

Mokyklos mokytojai, mokiniai ir jų tėveliai aktyviai įsijungė į šią linksmą akciją ir padovanojo penkiasdešimt vieną naują knygą. Juk dovanodamas knygą bibliotekai – dovanoji sau ir draugui, kurią skaitys visi norintys.

181207a

Šventinę nuotaiką sukūrė atvykęs Kalėdų Senelis, atnešęs maišą dovanų aktyviausiems akcijos „Knygų Kalėdos“ dalyviams. Padėkojo visiems, kurie dovanoja, myli ir skaito knygas. Aštuonerius metus kartu kuria kalėdinę bendruomenės nuotaiką.

Akcija „Knygų Kalėdos“ tęsis iki sausio 6 dienos. Todėl kviečiame visus aktyviai dalyvauti ir dovanoti savo mėgstamas knygas.

181207b

181207c

Kalėdų Senelis nuoširdžiai dėkoja mokyklos direktorei Jūratei Lazdauskienei, pavaduotojai Astai Biknerienei, mokyklos tarybos pirmininkei Jovitai Verpečinskienei, knygyno „Pegasas“ darbuotojoms už pagalbą ruošiant šventę. Jos pasirūpino, kad skaitytojai sulauktų įdomių knygų.

Ačiū visiems geranoriškai įsijungusiems į akciją „Knygų Kalėdos“.

Danutė Petkuvienė