Antradienis, 17 balandžio 2018

Netrukus net ir kasdienybėje žmogų sups vis daugiau išmaniųjų daiktų, kuriuos teks valdyti, tobulinti, su kuriais teks bendrauti ir kurti dar labiau išmanų pasaulį. Matydami tokias ateities vizijas, mokslininkai informatinį mąstymą rekomenduoja pradėti ugdyti kuo anksčiau. Mokytojai turi susipažinti su metodais ir priemonėmis, padedančiomis ugdyti informatinį mokinių mąstymą, gebėjimus sumaniai naudotis šiuolaikinėmis technologijomis, gebėti integruoti informacines technologijas į mokomuosius dalykus. Jau metus laiko Tauragės „Šaltinio“ progimnazijos pradinių klasių mokytojų komanda dalyvauja projekte „Informatika pradiniame ugdyme“.

20180417a

20180417b

20180417c

20180417d

20180417e

Direktoriaus pavaduotoja Ingrida Lukošienė, pradinių klasių mokytojos metodininkės Jolanta Rimkuvienė, Ligita Tamašauskaitė, Vilma Kačiušė ir Sigita Jurgilienė 2018 m. balandžio 17 d. Tauragės rajono pradinių klasių mokytojams pravedė seminarą, pasidalijo gerąja patirtimi apie informatikos pradiniame ugdyme integravimo galimybes.
Ingrida Lukošienė supažindino su informatikos programa ir jos metmenimis. Mokytojų vestų veiklų metu seminaro dalyviai išbandė programas „ScratchJr”, „Scottie Go”, programavo „Blue-Bot” robotus, sprendė „Bebro“ užduotis, keliavo po informatikos be kompiuterio labirintus. Tikimės, kad įgytos žinios ir įgūdžiai rajono pedagogams padės integruoti informatiką į ugdymo procesą.