Trečiadienis, 30 spalio 2019

Spalio 29 dieną „Šaltinio“ progimnazijoje vyko seminaras „Žingsnis link sėkmingos eTwinning projektinės veiklos“, kurį vedė mūsų mokyklos anglų kalbos mokytoja Laineda Zakarienė.
„eTwinning“ – tai Europos mokyklų bendradarbiavimo programa, kuri suteikia galimybę bendradarbiauti, dalintis idėjomis, kurti projektus. Seminare buvo pristatyta eTwinning programa, jos privalumai ir galimybės. Dalyviai virtualiai keliavo po projektų partnerių šalis.

20191030a

20191030b

20191030c

20191030d

Mokėsi , kaip ir kur susirasti projekto partnerius, aptarė projekto įgyvendinimo žingsnius bei rezultatus. Susipažino su naujais IKT įrankiais, pasidalijo gerąja tarptautinių projektų vykdymo patirtimi. Praktinių užsiėmimų metu žaismingai atliko kūrybines užduotis. Dirbdami komandoje „statė“ tiltus tarp šalių partnerių, siuntė žinutę komandos nariams, gamino ilgiausią grandinę iš popieriaus, analizavo grupinio darbo naudą. Mokėsi žaismingai ir draugiškai ieškoti tinkamiausio sprendimo.
Pasibaigus seminarui mokytojai dalijosi savo įspūdžiais apie gautas žinias, apie programos aktualumą, jos pritaikymą savo darbe.
eTwinning projektų koordinatorė anglų kalbos mokytoja Laineda Zakarienė