Pirmadienis, 16 balandžio 2018

Antrąjį balandžio šeštadienį „Šaltinio“ progimnazijoje 61 pirmų-trečių klasių mokinys dalyvavo Šachmatų dienoje ir Trečiajame šachmatų turnyre. Turnyre apsilankė Lietuvos Respublikos Seimo narys Julius Sabatauskas. Seimo narys dalyvavo ir Antarajame šachmatų turnyre, kuris vyko pernai. Smagu jausti tokį rūpinimąsi ir palaikymą. Turnyre teisėjavo Tauragės vaikų ir jaunių sporto mokyklos direktorius Audrius Bitinas, Gargždų Sporto mokyklos direktoriaus pavaduotojas Zigmas Bitinas, progimnazijos tėvų bendruomenės nariai Kęstutis Petrauskas ir Kastytis Maižvila bei šachmatų mokytojai Regina Brazaitienė ir Antanas Krasauskas.

20180416d

20180416c

20180416b

20180416a

Paaiškėjo turnyro nugalėtojai. Pirmąsias vietas užėmė pirmokai Gerda Lisauskaitė ir Augustas Petraitis, antrokai Skaistė Benetytė ir Matas Preikšaitis, trečiokai Emilija Stankutė ir Eduardas Andruška. Antrosios vietos atiteko pirmokams Agnijai Tymalkai ir Joriui Armonui, antrokams Arūnei Murauskaitei ir Augustui Černui, trečiokams Paulinai Veisaitei ir Žygimantui Sabui. Trečiąsias vietas užėmė pirmokai Emilija Skalauskaitė ir Justas Milašius, antrokai Miglė Tamošiūnaitė ir Deimas Butikas, trečiokai Vestina Bliavaitė ir Kipras Jukna.
Sveikiname visus turnyro nugalėtojus! Ačiū teisėjams už objektyvumą ir draugiškus patarimus. Dėkojame Vaikų ir jaunių sporto mokyklos komandai už geranorišką pagalbą ir nuoširdžią draugystę.