Ketvirtadienis, 24 gegužės 2018

Šiandien (2018-05-24) vyko virtuali septintųjų klasių geografijos ir IT integruotų projektinių darbų „Kelionė po žemynus“ paroda. Smalsuoliai ir vertintojai galėjo apžiūrėti interaktyvius plakatus apie žemynus, parengtus programa genial.ly, bei pasitikrinti savo geografines žinias atlikdami kompiuterinius testus. Testai sukurti arba programa MS PowerPoint arba programa genial.ly.
Vertintojams labiausiai patiko ir daugiausiai puikių įvertinimų sulaukė šie projektai: Adrianos (7a), Medos ir Ugnės (7a), Simonos (7b), Austėjos (7b), Kamilės (7d), Saido (7d), Nojaus (7d). Vertintojai džiaugėsi, kad projektai spalvingi, informatyvūs, patraukiantys dėmesį, tačiau kai kuriuose gausu gramatinių klaidų ar trūksta informacijos, o keletas žaidimų ne itin gerai veikia. Bendras pastebėjimas — labiau pasistengti turėtų 7c.

20180524cc

20180524aa

20180524bb

Noriu pasidžiaugti ir pačiais aktyviausiais vertintojais. Tai — Raigardas, Nora, Paulina P., Skaiva ir Vaiva (5b), Ugnė, Gabija A., Eimantas, Laurynas (8a), Ugnė, Džiugas, Evelina ir Gintarė (8b), Aistė, Aušrinė, Gabija B. (8d) ir patys septintokai, kurie vertino kitų klasių projektus — Meda, Karina, Ugnė, Titas, Justinas, Neda, Viktorija, Adriana, Augustina (7a), Greisvilė (7d) ir kiti. Ačiū jiems už drąsiai išreikštą savo nuomonę.
Manau, kad atlikdami bei vertindami šį projektą laimėjo visi — ne tik pakartojo bei pagilino savo žinias apie žemynus, išbandė naujos programos galimybes bet ir pagilino savo socialines kompetencijas: sąmoningą vertinimą, bendradarbiavimą, produktyvų mokymąsi, gebėjimą atlikti skirtingus vaidmenis.
Matematikos ir IT mokytoja metodininkė N.Bekerienė