1-4 klasių bendruomenių „Stovyklautojų dienoraštis“

Visą gegužės mėnesį 1-4 klasių mokiniai ir jų tėveliai, mokytojos planavo stovyklų veiklas ir kelionių maršrutus, siuvo klasių bendruomenių vėliavas. Birželio 3 d. progimnazijoje vyko vaikų dainavimo studijos „Svirplys“ koncertas. Taip linksmai „Šaltinio“ pradinukai užbaigė mokslo metus ir visai dienai kartu su tėveliais ir mokytojomis išvyko stovyklauti.

1a klasės mokiniai, jų tėveliai ir mokytoja Jolanta Rimkuvienė lankėsi Tauragės „Santakos“ muziejuje, pilies kiemelyje žiūrėjo lėlių teatro spektaklį, bendruomenės namuose žaidė žaidimus, pramogavo ant batutų miesto šventėje.

1b klasės mokiniai, tėveliai ir mokytoja Jolita Girulienė keliavo į „Santakos” muziejų. Ten vyko edukacija apie archeologiją. Vėliau stebėjo kino filmą. Filmo aptarimas, linksmi žaidimai, piknikas išlydėjo visus į vasarą.

1d klasės mokiniai, jų tėveliai ir mokytoja Ligita Skurdelienė lankėsi Taurų parke.

2a klasės mokiniai, jų tėveliai ir mokytoja Virginija Platakienė vyko į Lumpėnų Rambyną. Juos pasitiko ūkio vadovas Remigijus Kelneris. Ūkyje iškylautojai pamatė daug karvučių ir mielų mažų veršelių. Ūkininkas papasakojo apie bandos priežiūrą, gaunamą naudą. Vaikai smalsavo, uždavė daugybę klausimų. Ūkininkas Remigijus maloniai su šypsena į juos atsakinėjo. Po to visi įsikūrė pievelėje stovyklavietę. Žaidė estafetes, judriuosius žaidimus. „Pajodinėjo“ ant medinio arkliuko ir karvutės. Grįžtant namo, užsuko ant Rambyno kalno. Linksmai ir naudingai praleidę laiką visi grįžo namo. Smagi diena prieš atostogas!

2 b klasės mokiniai su  tėveliais lankėsi  savo mokytojos Ligitos Vaitkuvienės stovyklavietėje, Šilalės rajone, mažame Visdžiaugų kaimelyje. Jauki, rami stovyklavimo vieta prie Jūros upės puikiai tiko linksmai 2b klasės bendruomenei. Kartu su tėveliais mokiniai žaidė tinklinį, futbolą, surengė daug estafečių ir žaidimų. Kiekvienas bendruomenės narys turėjo savo pareigų, užduočių.

2 c klasės mokiniai ir mokytoja Loreta Gudaitienė stovyklavimo metu lankėsi Tauragės m. priešgaisrinėje tarnyboje, kur iš arti susipažino su gelbėtojų darbu, galėjo pasimatuoti rūbus, įlipti į automobilį ir net nučiuožti vamzdžiu. Kita stovyklos veikla buvo „Kartų parke’’ ir mokyklos stadione. Žaisdami  mokiniai ugdė kultūringo elgesio, fizinio aktyvumo ir vikrumo  įgūdžius, bendravo vieni su kitais, dainavo, valgė picą ir linkėjo vieni kitiems saugios ir saulėtos vasaros.

2d klasės mokiniai, tėveliai ir mokytoja Beata Šimkūnienė vyko į vaikų pramogų kambarį „Tukutis“. Iškylautojai čiuožinėjo nuo čiuožyklos, suposi, žaidė, šoko. Baigiantis išvykai, mokytoja visiems mokinukams įteikė padėkas už padarytą pažangą 2-oje klasėje. Visi su gera nuotaika ir šypsenomis atsisveikino, linkėdami vieni kitiems gerų atostogų!

2e klasės mokiniai su tėveliais ir mokytoja Virginija Prialgauskiene iškylavo Pagramančio girininkijos gražiajame Lakštingalų slėnyje.  Ištrūkę iš miesto šurmulio  visi grožėjosi  žaluma, gražiai sutvarkytu parku, srauniu  Akmenos upeliu. Įsirengė stovyklavietę,  vaikščiojo upelio pakrante, patikrino tilto tvirtumą. Vaikai suposi ant sūpynių, žaidė įvairius žaidimus, nuo tiltelio grožėjosi plaukiojančiais buožgalviukais.  Gamtoje viskas įdomu: ir vėjo šiurenamos švendrės, ir rusenantis laužas, ir medyje čiulbantis paukščiukas. Smagiai  paiškylavę, patyrę daug gražių emocijų, vakarėjant visi laimingi grįžo namo.

dav
sdr
dav
dav

sdr

Scroll to Top