Integruota biologijos – geografijos pamoka „ant ratų“

Birželio 6 d. 8d klasės mokiniai dalyvavo integruotoje biologijos ir geografijos pamokoje „ant ratų“ Pagramančio regioniniame parke. Pamoka buvo skirta Pasaulinei aplinkos apsaugos dienai paminėti, kurios tikslas yra atkreipti visuomenės dėmesį į globalias aplinkosaugos problemas. Mokiniai susipažino su saugomų teritorijų steigimo svarba, parko lankytojų centro „Almančios rėvos“ ekspozicija, nuo apžvalgos bokšto grožėjosi Akmenos ir Jūros upių santaka,  keliavo Plynosios telmologinio draustinio taku, tyrinėjo aukštapelkės kraštovaizdį, atliko geografijos ir biologijos užduotis.
Kelios aštuntokų mintys apie pamoką: „Patiko kitokia aplinka, kurioje galėjome ne tik sužinoti apie pelkę, bet ir ją pamatyti gyvai, susipažinti su augalija. Paliko įspūdį kimino sandaros nagrinėjimas pro mikroskopą. Buvo gera pajusti  kiminų paklotę basomis. Pamokos metu buvome įsitraukę, susidomėję, darbingi. Smagu, kad savo aplinkoje turime vietų, kur galime pasidžiaugti savo gamta.“
Nuoširdžiai dėkojame Pagramančio regioninio parko komandai už ilgametę draugystę, administratorei Ritai Krompalcienei už ekskursiją po lankytojų centrą.
Eglė Rupšienė ir Gražina Liutkienė
Scroll to Top