Kampanija “Mažiau šiukšlių”

Tauragės “Šaltinio” progimnaziją pasiekė Mini Liter Less Campaign 2021 Foundation for Environmental Education sertifikatai, kurie pažymi, kad mokiniai ir mokytojai dalyvavo  aplinkosauginio švietimo fondo inicijuotose “Mažiau šiukšlių” kampanijos veiklose.

Mini „Mažiau šiukšlių“ (Litter Less) kampanija (#litterlesscampaign), kurios metu buvo atlikti septyni veiksmai, skatinantys tvarų elgesį šiukšlių ir atliekų srityje. Dalyviai nagrinėjo  apie neigiamą plastiko taršos poveikį gamtai ir būdus, kaip juos sušvelninti, aiškinosi, kurie teršalai yra nematomi, o yra kenksmingi gamtai, susipažino su žiedine ekonomika ir apmąstė tvaraus gyvenimo būdo reikšmę, priėmė iššūkį praleisti visą savo dieną, nesudarant jokių atliekų, kurios būtų išmetamos į sąvartyną ar sudeginamos. Kartu su draugais, tėveliais prisidėjo prie švarios aplinkos kūrimo – rinko šiukšles, tvarkė aplinką.

Veiklose dalyvavo 6b, 6d, 7d, 7a ir 8a klasių mokiniai. Aktyviausiems buvo įteikti sertifikatai.

Nuoširdžiai dėkojame anglų kalbos mokytojai, GK narei Daivai Albrechtienei už pagalbą pildant kompanijos klausimyną anglų kalba.

Gamtosauginės programos koordinatorė mokykloje Eglė Rupšienė

Scroll to Top