Kelionė su Tarptautinių vaikų universitetu ALFA

PRADEDAME KELIONĘ SU TARPTAUTINIU VAIKŲ UNIVERSITETU ALFA 

Mokykla pradėjo bendradarbiauti su Tarptautiniu vaikų universitetu ALFA. Paskaitas ir praktinius užsiėmimus veda universitetų dėstytojai, profesoriai, edukologai, ekspertai bei savo srities profesionalai. Vaikai susipažįsta su įvairiomis mokslo sritimis, profesijomis, bendrauja su įdomiausių sričių specialistais.

Tarptautinis vaikų universitetas ALFA paremtas realaus universiteto modeliu – atviras, ugdantis mokslo ir tyrimo bei komunikacijos įgūdžius, inovatyvumą ir kūrybiškumą – su paskaitomis, praktinėmis tyrimo ir kūrybinio mąstymo užduotimis, seminarais, projektų ir net publikacijų rengimu. Taip vaikai mokomi lyderystės, savarankiškumo ir atsakingumo. Mokymo programos yra unikalios, paremtos patirtiniu mokymusi, technologijų „įdarbinimu“ ir socialinių įgūdžių formavimu.

Kovo 31 dieną prasidėjo pirmoji nuotolinė mūsų mokyklos penktokų kelionė su dėstytojomis Auste, Ilona ir Rita „Kaip tapti tikrais detektyvais?“  Užsiėmimo metu vyko interaktyvi paskaitėlė,  smegenų mankšta, eksperimentas, kuris mokinius labai sužavėjo ir teigė, kad buvo NUOSTABU.

Dabar pamokėlių laukia pradinių klasių mokinukai.

 

Scroll to Top