Pasitikdami pasaulinę Žemės dieną

Pasitikdami pasaulinę Žemės dieną, dalyvaujame Darnios mokyklos programoje

Kovo 20 dieną visame pasaulyje minima mūsų motulės Žemės diena. Nelengva Žemei, nes kas dieną ji susiduria su įvairiais pokyčiais, iššūkiais, darančiais negrįžtamą neigiamą poveikį augalijai ir gyvūnijai.

Tauragės „Šaltinio“ progimnazija dalyvauja programoje „Darni mokykla“, kurią įgyvendindami savo konkrečiais darbais parodome, kad nesame abejingi tam, kas vyksta pasaulyje, šalyje, mieste, galų gale, mūsų pačių namuose. Visa mokykla priėmė iššūkį prisidėti prie Darnaus vystymosi tikslų. Ir pradinukai, ir vyresnieji, pasitarę savo kolektyvuose, pasirinko vieną iš septyniolikos galimų Darnaus vystymosi krypčių, kuria eidami visą mėnesį savo konkrečia veikla padėsime Žemei. Kas atkreips didesnį dėmesį į elektros energijos taupymą, kas pasirinko veiklas, saugančias aplinką, rūpestį gyvūnais, kas rinkosi nueiti tūkstančius žingsnelių, kad atkreips dėmesį į tai, kaip galima sušvelninti klimato kaitą.

Visos mokyklos klasės sugalvojo įdomių ir prasmingų veiklų, kad parodytume, jog pasaulis gali keistis, o tai pirmiausia priklauso nuo mūsų pačių požiūrio į darnumą. Tegul Žemė švenčia, o kartu su ja ir mes!

Nora Povilaitytė, mokinių tarybos pirmininkė

 

Scroll to Top