Paskutinė mokslo metų diena–pilna geriausių įspūdžių

Birželio 18-oji–paskutinė mokslo metų diena. Šia proga 5b ir 5d klasės vyko į kultūrinę pažintinę ekskursiją į Kryžių kalną ir Šiaulius.

Pirma kelionės stotelė buvo Kryžių kalnas. Klasių auklėtojos papasakojo apie šios sakralios vietos istoriją ir svarbą mūsų tautai, jos tvirtybei bei tikėjimui. Vėliau apsilankėme „Rūtos” saldainių fabriko muziejuje, kur sužinojome apie šokolado atsiradimo istoriją Pietų Amerikoje, Europoje ir Lietuvoje. Tada visi, padedami konditerių-technologų, gaminome savo saldainius, po edukacijos kiekvienas išsinešėme po dėžutę pasigamintų gardumynų. Trečioji mūsų kelionės dalis vyko Jaunųjų gamtininkų stotyje, čia aplankėme  Katinų muziejų, kuriame talpinami ne tik įvairiausi eksponatai, bet ir nuolat gyvena tikri draugiški katinai. Vėliau pabuvojome mini zoologijos sode. Galiausiai apsilankėme Jaunųjų gamtininkų stoties arklidėse, pamatėme žirgus, daug apie juos sužinojome, glostėme ir turėjome galimybę jodinėti.

Grįžtant namo klasių auklėtojos nustebino savo auklėtinius padėkomis už gerą mokymąsi, kultūringą elgesį, bendradarbiavimo ir pagalbos veiklas. Kelionės pabaigoje šiltai atsisveikinome ir palinkėjome vieni kitiems gražių ir įsimintinų vasaros atostogų.

L. Valuckienė, V. Janonienė

Scroll to Top