Programos „Darni mokykla“ apdovanojimai

2023 m. lapkričio 8 d. Kauno VDU klasikinio ugdymo mokykloje vyko programos „Darni mokykla“ metinė konferencija. Programos tikslas – skatinti švietimo įstaigų ugdytinius, mokinius imtis iniciatyvos, ugdyti darnios gyvensenos įpročius, šviesti bendruomenes apie tvarius, aplinkai ir visuomenei vertingus pasirinkimus.

Programoje dalyvaujančių mokyklų atstovus sveikino ir 2023 – 2024 m. m. tikslus pristatė Sostinės vaikų ir jaunimo centro projektų ir programos „Darni mokykla“ koordinatorė Jolanta Markevičienė. Pranešėjai dalinosi patirtimi kuriant darnias bendruomenes mokyklose. Mūsų progimnazijos patirtį apie bendruomenės įsitraukimą darnaus vystymosi tikslų įgyvendinimui pristatė direktoriaus pavaduotoja ugdymui Asta Biknerienė ir geografijos, istorijos mokytoja Eglė Rupšienė.

Programoje dalyvaujančios švietimo įstaigos buvo įvertintos ir apdovanotos Žaliais, Sidabriniais ir Auksiniais diplomais. „Šaltinio“ progimnazijos bendruomei įteiktas Auksinis diplomas už darnaus vystymosi iniciatyvas ir jų įgyvendinimą. Mokykla pripažinta lydere nacionaliniu mastu. Progimnazijos bendruomenė Auksiniu diplomu apdovanota jau penktąjį kartą.

Džiaugiamės, didžiuojamės ir dėkojame kiekvienam bendruomenės nariui už darnios kultūros puoselėjimą progimnazijoje.

Asta Biknerienė, Eglė Rupšienė

Scroll to Top