Programos „Erasmus+” mokyklinio ugdymo sektoriaus strateginės partnerystės projektas “Be My Guide“

2020 metų rugsėjo 1 dieną Tauragės „Šaltinio“ progimnazijoje startavo programos „Erasmus+“ mokyklinio ugdymo sektoriaus strateginės partnerystės projektas „Be My Guide“. Projekto, kuriame bendradarbiauja šešios mokyklos iš Graikijos, Turkijos, Bulgarijos, Slovakijos, Portugalijos ir Lietuvos, tikslas – didinti mokinių žinias ir susidomėjimą kultūriniu šalių paveldu, ugdyti kultūrinį bei tarpkultūrinį sąmoningumą.
Dėl susiklosčiusios situacijos metus laiko mokiniai bendravo tik nuotoliu Zoom ir Etwinning platformose: kūrė logotipą, pasakojo apie save, pristatė savo mokyklas, miestus, Kalėdų tradicijas.
2021 metų spalio mėnesio pradžioje šaltiniečių mokinių ir mokytojų komanda pagaliau išvyko trumpalaikių mainų vizitui į Graikijos Mytilene miesto 4-ąją gimnaziją.
Susitikimo metu mokiniai ir mokytojai dalyvavo įvairiuose užsiėmimuose ir išvykose, suteikiančiose galimybę susipažinti su Graikojos kultūra, istorija, papročiais bei gamta. Darbinės sesijos metu buvo aptartos tolimesnės veiklos, veiklų sklaida, susitarta dėl vizito į Turkiją.
Kelionė į Graikiją, kaip ir visos kitos projekto veiklos, buvo finansuota iš Europos Sąjungos programos Erasmus +.

Projekto koordinatorė D. Albrechtienė

Scroll to Top