Vasara su knyga

Skaitymas tau tinka!

„Skaitymas tau  tinka !“ – tokiu šūkiu šiemet  akcija „Vasara su knyga“  baigėsi. Nuo birželio 1 iki rugpjūčio 31 dienos „Šaltinio“ progimnazijos 36  mokiniai  įsitraukė į skaitymo savotiškas varžytuves, skatinančias tobulėti. Priėmė iššūkį perskaityti penkias knygas pagal užduotį: perskaityti knygą, kurios pavadinime minimas vietovardis, perskaityti knygą , kuri buvo ekranizuota, perskaityti fantastinę knygą, negrožinę knygą ir knygą apie laisvę. Iššūkį įveikė 13 mokinių. Visi  mokiniai bus apdovanoti  šiai akcijai skirtais pažymėjimais. Akcija „Vasara su knyga“ – puiki priemonė, stiprinanti ryšį su knyga, skatinanti diskutuoti apie knygas su  klasės draugais. Knygų skaitymas lavina kūrybiškumą, vaizduotę, žingeidumą. Džiugu, kad  dauguma šaltiniečių  mėgsta skaityti knygas.

Šiemet akcija pateikė naujovę – skaityti kvietė ir įdomiausių bei mylimiausių knygų pasiūlymais dalijosi trys skaitymo ambasadorės, trys menininkės: vaikų amžiaus grupės ambasadorė – Sigutė Ach, paauglių – Ilona Ežerinytė ir suaugusiųjų – Jurga Šeduikytė.

Išsamesnę  informaciją rasite internetinėje svetainėje www.vasarasuknyga.lt  bei „Vasara su knyga“ „Facebook“ ir „Instagram“ paskyrose.

 

Danutė Petkuvienė

Scroll to Top