APIE MUS

Istorija

Vizija

 Misija

Išskirtinumai

Mokykla man kaip aukštas kalnas. Tam, kad pradėtum savo kelią į viršūnę, papėdėje tenka perlipti per didesnius ar mažesnius riedulius. Pradžia tikrai nelengva, tačiau kopiant aukštyn atsiveria nuostabus peizažas, gėriesi medžių viršūnėmis, skraidančiais paukščiais ir norisi pažiūrėti, o kaip viskas atrodo iš dar aukščiau. Kopti tampa vis lengviau, nes patirtis ir žinios sako tau kaip statyti koją ar kokios uolienos geriau nejudinti. Pabaigę mokyklą suprantame, kad lipimas į viršūnę ir yra tikrasis kelias, mokymasis visą gyvenimą, o mokykla – tai ta papėdė, kur mes pradedame savo „alpinisto“ kelią.

Tauragės „Šaltinio“ progimnazija yra ta vieta, tas kalnas, ta papėdė, kurioje mes stiprėjame, brandiname savo žinias, vieta, kurioje mokytojai tampa draugais, kur jautiesi įvertintas ir suprastas, kur bendradarbiaudami, padėdami vienas kitam kopiame į žinių kalną. Šioje progimnazijoje įkvepiame vienas kitą geru pavyzdžiu, žodžiu, pagarba, iniciatyva, noru tobulėti ir galime džiaugtis ne viena sėkmės istorija.

Savanoriškai prisidėdama prie „Šaltinio“ bendruomenės kūrimo, ryšio stiprinimo ir aplinkos gerinimo kylu kalnu aukštyn kaip mama, kaip bendruomenės narė, kaip vadovė, nes man rūpi ne tik mano dukros, bet ir visos progimnazijos gerovė.

Jovita Verpečinskienė, progimnazijos tarybos pirmininkė

Administracija

Mokytojai

Specialistai

Darbuotojai

Savivalda

Struktūra

Kontaktai

Scroll to Top