MOKINIŲ TARYBA

 

Radvilė Erciūtė, 6d

Man mokykla yra vieta, kur jaučiuosi saugi, vertinama tiek mokytojų, tiek ir kitų vaikų. Tai vieta, kur galiu išreikšti save ir nebijoti suklysti.

Nora Povilaitytė, 8b

Man mokykla yra įdomi vieta, nors dažnas iš mūsų ją vertiname taip skirtingai! Mokykla, kaip ir žmogus, yra nuolat tobulėjanti, todėl labai svarbi ir reikalinga.

Arūnė Murauskaitė, 5b

Man mokykla yra vieta, kur galiu tobulėti ir įgyti naujų žinių. Vieta, kur smagu kasdien sutikti tavęs laukiančius draugus ir mokytojus, kur nesibaiminu klysti ir mokytis iš savo klaidų.

Luknė Maštauskaitė, 5c

Man mokykla yra vieta, kur jaučiuosi saugi ir įvertinama. Vieta, kur mokytojai ir vaikai mane gerbia. Mokykloje aš tobulėju ir skleidžiu gerą energiją.

Kristupas Lankauskas, 7c

Man mokykla yra vieta, kurioje aš augu ir tobulėju kaip asmenybė. Čia galiu būti savimi, įsivertinti save ir siekti  žinių. Tai vieta, kur galiu susirasti draugų,su kuriais žygiuosiu gyvenimo keliu.

Kamilė Kerpytė, 7d

Man mokykla yra vieta, kurioje patyriau daug gražių, linksmų nuotykių, pilnų prisiminimų. Mokykloje aš apsupta draugų ir mokytojų, palaikančių mane ir skatinančių judėti į priekį. Čia aš galiu atrasti savo gabumus ir prasmingai leisti laiką.

Elzė Samoškaitė, 7a

Man mokykla yra erdvė, kurioje galiu būti savimi. Klysti, eksperimentuoti, bandyti, siekti tikslų ir iš visko semtis patirties. Mokykla mane augina ir daro stiprią bei brandžią asmenybę. Labai vertinu viską, ką suteikia mokytojai – visa tai yra mano ateičiai ir mano išsilavinimui.

Gintarė Poškaitė, 8c

Man mokykla yra tarsi skaitomos knygos, kur sužinau daug naujų dalykų. Čia mokausi iš savo bei kitų klaidų, bendrauju ir susipažįstu su daugybe nuostabių žmonių.

Areta Šimkutė, 5a

Man mokykla yra vieta, kur galiu mokytis skirtingų dalykų iš kitų ir savęs pačios, galiu pažinti save ir nebijoti būti savimi. Tai vieta, kur galiu klysti, ieškoti, atrasti ir būti laiminga.

Vitoldas Vachoviak, 6a

Man mokykla yra vieta, kur kiekvieną dieną yra gera eiti, nes žinau, jog ten susitiksiu besišypsančius veidus – draugų ir mokytojų. Tai vieta, kur mokausi, myliu, pykstu, augu kaip asmenybė. Joje galiu išmokti daug dalykų ir siekti žinių.

Agnė Žukauskaitė, 7b

Man mokykla yra vieta, į kurią kasdien eidama žinau, kad kažko išmoksiu. Čia galiu pasisemti įvairių idėjų, pažinti save ir kitus. Mokykloje yra labai daug gerų žmonių, todėl labai džiaugiuosi, kad galiu juos pažinti.

Viltė Purkutė, 7e

Man mokykla yra vieta, kurioje išmokstu įvairių gyvenimo pamokų. Tai mano kelias į didžiąją gyvenimo kelionę.

Emilija Šaltytė, 6b

Man mokykla yra mokslo, bendravimo šaltinis. Atėjus į mokyklą žinau, kad iš čia išsinešiu labai daug žinių ir patirties.

Laurita Zakaraitė, 8d

Man mokykla yra lyg antrieji namai, čia galiu tobulėti, realizuoti save kaip asmenybę.

Martyna Juozupaitytė, 8a

Mokykla man yra vieta, kurioje aš jaučiuosi saugi, galiu klysti ir mokytis iš savo klaidų.

Eimantas Pakalniškis, 6e

Man mokykla yra mokslo šaltinis, vieta, kur kasdien išmokstu kažką naujo, tobulėju ir augu kaip asmenybė. Labai džiaugiuosi, kad esu čia saugus.

Nojus Bartkus, 5d

Man mokykla yra antrieji namai, kurioje visada laukia klasės draugai.

Gabrielė Barakauskaitė, 6c

Man mokykla yra žinios, ateitis, gyvenimas, nes be jos mes toli nenueitume….

 

Scroll to Top