NEFORMALIOJO ŠVIETIMO TVARKARAŠTIS

1-4 KLASIŲ MOKINIŲ PAMOKŲ TVARKARAŠTIS 2020-2021 M. PATVIRTINTA Tauragės „Šaltinio“ progimnazijos direktoriaus 2020 m. rugsėjo 1 d. Įsakymu Nr.V-104

Eil.Nr.

Būrelio, programos pavadinimas

Vadovo vardas, pavardė

Valandų skaičius

Užsiėmimų laikas/pamoka

Vieta

Klasė

Mokinių skaičius

Berniukų

Mergaičių

1.

Anglų kalbos būrelis pirmokams

Viktorija Geštautienė

5

III

1 pam.

I

3 pam.

I

4 pam.

I

1 pam.

I

2 pam.

125 kab.

128 kab.

127 kab.

126 kab.

223 kab.

1a

1b

1c

1d

1e

24

23

22

24

21

11

11

11

13

10

13

12

11

11

11

2.

Jaunučių liaudiškų šokių grupė „Šaltinis“

I

Alma Rumšienė

3

II

12.35-13.35

V

12.00-13.15

Aktų salė

1

30

12

18

3.

Jaunučių liaudiškų šokių grupė „Šaltinis“ II

Alma Rumšienė

4

I

12.45-14.15

III

12.45-14.15

Aktų salė

2-3

16

8

8

4.

Keramikos studija „Sukasi“

Gintaras Cemnalianskis

3

II

12.45-15.00

102 kab.

1-6

24

14

10

5.

Dailės būrelis

Jolita Girulienė

2

V

12.35-14.05

218 kab.

1-3

22

4

18

6.

Dailės būrelis

Jūratė Černeckytė

2

III

13.40-15.10

102 kab.

5-6

13

1

12

7.

Judrieji ir sportiniai žaidimai

Loreta Totilienė

2

I

13.40-14.25

II

14.35-15.20

Sporto salė

3-4

6-8

15

20

12

7

3

13

8.

Judrieji ir sportiniai žaidimai

Marina Cariova

2

IV

12.45-13.30

IV

13.40-14.25

Sporto salė

2

5

13

24

9

19

4

5

9.

Vokalo ir gitaros studija

Darius Gricius

5

II

13.40-15.10

III

13.40-15.55

212 kab.

5-8

1-4

16

13

4

5

12

8

10.

Dainos studija

Ligita Tamašauskaitė

2

II

12.30-13.15

IV

12.30-13.15

221 kab.

1

2-4

31

3

28

11.

Pučiamųjų instrumentų orkestras

Kazys Bivainis

8

I

12.45-15.00

III

13.40-14.25

IV

13.40-15.40

216 kab.

216 kab.

Aktų salė

3-4

5-8

8

7

3

6

5

1

12.

Kapela

Kazys Bivainis

2

III

14.35-16.05

216 kab.

5-8

8

3

5

13.

Skudutininkų ansamblis

Kazys Bivainis

1

I

15.10-15.55

216 kab.

8

5

1

4

14.

Jaunųjų dizainerių studija

„Mūzos“

Audra Paulauskienė

4

II

13.40-15.10

IV

13.40-15.10

110 kab.

2-6

6-8

14

14

14

14

15.

Technologijų būrelis „Kūrybinės dirbtuvės“

Albinas Šlimas

2

IV

13.40-15.10

101 kab.

3-4, 5,6,8

14

10

4

16.

Robotikos būrelis

Jolanta Rimkuvienė

3

I

12.45-13.30

II

12.45-13.30

IV

12.00-12.45

222 kab.

222 kab.

2

3-4

1

22

25

24

18

15

18

4

10

6

17.

Robotikos būrelis

Sigita Jurgilienė

1

IV

12.45-13.30

325 kab.

3

24

16

8

18.

Šachmatų būrelis

Roma Stancikaitė

1

II

1 pam.

111 kab.

2a

24

15

9

19.

Šachmatų būrelis

Ligita Tamašauskaitė

1

III

6 pam.

221 kab.

2b

24

14

10

20.

Šachmatų būrelis

Odeta Jankauskienė

1

III

5 pam.

224 kab.

2c

24

13

11

21.

Šachmatų būrelis

Jorūnė Klėtkienė

1

IV

1 pam.

112 kab.

2d

24

14

10

22.

Šachmatų būrelis

Daiva Kiniulienė

1

III

4 pam.

322 kab.

2e

24

15

9

23.

Šachmatų būrelis

Daiva Remeikienė

2

II

2 pam.

III

4 pam.

220 kab.

211 kab.

3b

3a

24

21

13

16

11

5

24.

Šachmatų būrelis

Virginija Deksnienė

1

V

4 pam.

321 kab.

3c

23

13

10

25.

Šachmatų būrelis

Sigita Jurgilienė

1

IV

3 pam.

325 kab.

3d

24

14

10

26.

Šachmatų būrelis

Rasa Dulaitienė

1

III

4 pam.

324 kab.

3e

24

12

12

27.

Šachmatų būrelis

Jolanta Rimkuvienė

1

IV

4 pam.

222 kab.

4a

24

12

12

28.

Šachmatų būrelis

Jolita Girulienė

1

II

5 pam.

218 kab.

4b

23

13

10

29.

Šachmatų būrelis

Palmira Vitkevičienė

1

III

6 pam.

323 kab.

4c

22

12

10

30.

Šachmatų būrelis

Ligita Skurdelienė

1

V

4 pam.

313 kab.

4d

23

15

8

31.

Šachmatų būrelis

Roma Stumbrienė

1

I

5 pam.

315 kab.

4e

22

15

6

32.

Šachmatų būrelis

Virginija Platakienė

1

V

5 pam.

125 kab.

1a

24

11

13

33.

Šachmatų būrelis

Šarūnė Urbikaitė

1

IV

5 pam.

128 kab.

1b

23

11

12

34.

Šachmatų būrelis

Loreta Gudaitienė

1

IV

5 pam.

127 kab.

1c

22

11

11

35.

Šachmatų būrelis

Beata Šimkūnienė

1

III

6 pam.

126 kab.

1d

24

13

11

36.

Šachmatų būrelis

Virginija Prialgauskienė

1

V

1 pam.

223 kab.

1e

21

10

11

Scroll to Top