PUG Dienos stovykla „Verdeniukai 2“

Stovykla — tai laisvė kūrybai, bendrystė su gamta ir gamtoje, saviraiška ir juokas. Daug juoko, nes kas, jei ne vaikai, moka nuoširdžiai džiaugtis lietumi, balomis, pražydusiu, nematytu augalu ar varlės kurkime girdėti muziką…

Birželio pradžioje Tauragės „Šaltinio“ progimnazijos priešmokyklinukų tris dienas trukusi  stovykla „Verdeniukai 2“ buvo pilna iššūkių, naujų patirčių, linksmų nuotykių, džiugių atradimų ir žaidimų su savo būrio draugais ir mokytojomis. Kiekvienas stovyklautojų būrys susikūrė savo būrio pavadinimus — ,,Saulės vaikai”, ,,Jovaras”, ,,Saulės palydovai”, ,,Šaltiniečiai”, ,,Vėjo vaikai”.

Kurti būrio vėliavą, šūkį, pavadinimą, braižyti kelionės maršrutą vaikams buvo didelis ir atsakingas iššūkis, kurį jie puikiai įveikė.

Vaikai ir mokytojos susikūrė trijų stovyklavimo dienų veiklos planus: „Meno diena“, „Sporto diena“, „Gamtos pažinimo diena“. Veiklų metu stovyklautojų būriai stebėjo augalus ir aplinkos pokyčius Oko miške, Kartų ir Taurų parkuose. Stovyklos metu vaikai žaidė komandinius žaidimus, ieškojo paslėpto lobio, rinko gamtines medžiagas ir kūrė iš jų žaismingus darbelius, knygų skirtukus. Mažieji stovyklautojai atrado gimtajame mieste daug įdomių, bei nežinomų vietų, domėjosi miesto istorija, ragavo ledus ir kitus gardumynus.

Vaikams patiko važiuoti elektriniu autobusu miesto gatvėmis, parkuose ir Jūros pakrantėje mėgautis ir atpažinti gamtos garsus — lietaus barbenimą, braidymą balose, varlių kurkimą, paukščių čiulbėjimą, upės šniokštimą.

Ugdytiniai smalsiai tyrinėjo gyvąją gamtą — skuzdėlynus, žolėje ropojančius vabaliukus, šokuojančias varles, į „svečius arbatos” šliaužiančias straiges ir besiraitančius sliekus.

Trys dienos mažiesiems smalsuoliams neprailgo. Jie dar labiau susidraugavo, įgijo naujų žinių ir puikiai nusiteikę iškeliavo atostogauti.

Saugios vasaros, turiningų atostogų, būsimieji pirmokėliai!

PUG mokytojos

Scroll to Top